Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Yakın zamanda oyuncularla buluşacak ve bir sonraki Hearthstone genişletmesi olan Forged in the Barrens resmi olarak onaylandı ve genişletmenin içeriği hakkında da çeşitli bilgiler verildi. Hearthstone yeni Forged in the Barrens genişletmesi neler içeriyor? Gelin, hep beraber inceleyelim.

Hearthstone Forged in the Barrens

Hearthstone yeni Forged in the Barrens genişletmesi neler içeriyor?

BlizzCon‘da tanıtılan bu yeni genişletme, 135 yeni kartı oyuna getiriyor. Ayrıca; Tauren, Trolls ve Orc ırklarının Horde’u yaratmak için bir araya geldiği Warcraft dünyasının bir parçası olan The Barrens’da gerçekleşecek.

Forged in the Barrens, oyuna gelen tek genişletme değilPopüler çevrimiçi kart oyunu Hearthstone, Year of the Gryphon ile yepyeni bir sezona geçiş yapacak ve oyunda bulunan kart havuzunun, mevcut Temel ve Klasik setlerin yerini alan 235 kartlık yeni bir Çekirdek seti olarak yenilenmesini de göreceğiz.

Yeni Çekirdek seti, ücretsiz şekilde tüm oyuncuların kullanımına sunulacak ve şu setlerin karışımından oluşacak: Classic, Basic, Wild, Ashes of Outland, Demon Hunter Initiate, Hall of Fame ve 29 yeni kart. Aynı Temel sette olduğu gibi, Çekirdek setlerinin kilidi de her sınıfın seviye yükselmesi sonucunda açılacak.

Genişletmenin sinematik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Share:

editor