Xiaomi Redmi Note 5 fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

Xiaomi Redmi Note 5 fiyatı ve özellikleri MyDrivers tarafından açıklanan bir rapor aracılığıyla sızdırıldı. İşte yeni amiral gemisine dair tüm detaylar!

62

Xiaomi yönündeki haberlerin ardından bu haber de olmazsa olmazlardan. Geçen yıl piyasaya sürülen Redmi Note 4 amiral gemisi ortalığı kasıp kavurdu. Peki Redmi Note serisinin bir diğer cihazının özelliklerini merak ediyor musunuz?

Henüz kesin bir çıkış tarihi belirtilmeyen Xiaomi Redmi Note 5 amiral gemisi Qualcomm’un yaklaşan Snapdragon 632 işlemci ile güçlendirilmiş olacak. Redmi Note 5’in 2018 yılının ikinci çeyreğinde lanse edilmesi bekleniyor. MyDrivers tarafından hazırlanan bir raporda da anlaşılacağı üzere Xiaomi Redmi Note 5 dahili test edildiğini ve şirket Xiaomi Redmi Note 5’in daha yüksek bir fiyat ile piyasaya sunulması ve bu fiyatın da 1599 Çin Yuanı Renminbi olması bekleniyor. Yaklaşık olarak 925,6₺’ye denk gelen 1599 Çin Yuanı Renminbi’nin Çin için geçerli olacağını belirtmeme gerek yok herhalde. Böylesine kaliteli bir cihazı Türkiye’de bu fiyata almak…

Xiaomi, Snapdragon 636 yongasetinin ton altı, underclocklu varyantı olan en yeni Snapdragon 632 işlemcisini Qualcomm tarafından duyurmasını beklediği için, açıklama ertelendi. Ancak Snapdragon 632, çift kamera kurulumları için daha iyi optimize edilmiş Qualcomm Spectra 160 ISP modemini koruyor olacak.

[zombify_post]

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Sadece 1 Yorum
  1. Emir KAYA 'nın yanıtı

    Bir yandan Intel’in işlemcisinin detayları lansman öncesi sızdırılıyor, burada ise yeni Xiaomi’nin telefonunun özellikleri ve fiyatı sızdırılıyor. Şüphem kalmadı… Firmalar büyüdükçe bu sızdırmalara karşı bir şey yapmıyorlar mı ne.

YORUM YAZ