0

Popüler sosyal medya uygulamalarından WhatsApp, Instagram ve Facebook’a eş zamanlı erişim sorunu yaşanıyor. Facebook tarafından bu konu hakkında açıklama yapıldı.

Toplulukların severek kullandığı sosyal medya uygulamaları olan WhatsApp, Instagram ve Facebook‘a bugünden itibaren erişim sorunu yaşanmakta. Kullanıcılar, uygulamalar içerisinde sık sık kullandıkları özellikleri kullanamaz duruma geldiler. Instagram üzerinden mesaj gönderememe, hikaye paylaşamama gibi sorunlar ve WhatsApp üzerinde ise medya gönderememe gibi sorunlar devam etmekte.

 

WhatsApp, Instagram ve Facebook'a Erişim Sorunu Yaşanıyor

Sorun hakkında Facebook twitter hesabından açıklama yapıldı. Açıklamada ise herhangi bir DDOS saldırısının olmadığı belirtildi.

“Bazı kullanıcıların Facebook uygulamalarına erişmekte zorluk yaşadıklarının farkındayız. Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz.”

Aradan çok geçmeden Facebook tarafından tekrar bir açıklama yapıldı.

“Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışmaya odaklandık, ancak DDoS saldırısı ile ilgili olmadığını doğrulayabiliriz.”

Sorunun en yakın zamanda çözülmesi için bütün kullanıcılar bekleme durumunda. En yakın zamanda tekrardan yapılacak olan bir açıklama veya sorunun düzelmesine yönelik bir hareket bekleyen gözler Facebook’un üzerinde.

METU GEEX, 9-10 Mart’ta oyuncuları bir araya getiriyor!

Previous article

Galaxy S10 Ailesi, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber