0
Bomber Crew ve République adlı oyunlar da Twitch Prime üyelerine ücretsiz verilen dört oyundan diğer ikisi.

Muhteşem aksiyon rol yapma oyunu Hyper Light Drifter ve buram buram hükümet casusluğu kokan Orwell, bu ay Twitch Prime üyelerine ücretsiz sunulmakta. Haberin başında söz ettiğimiz Bomber Crew ve République adlı oyunlar da bu ay Twitch Prime üyelerine ücretsiz sunuluyor.

Oyunlara 31 Ocak 2019‘dan önce buradan erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Devolver Digital‘ın 7 oyununa yine Twitch Prime sayesinde erişebilmek için bahsettiğimiz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şimdiyse ücretsiz erişim sağlayabildiğimiz bu 4 oyunu kısaca açıklayalım. Böylece ilgimizi çekip çekmediğine karar verebiliriz!

Hyper Light Drifter2016 yılında piyasaya sürülen, Heart Machine tarafından geliştirilmiş ve yayıncılığı üstlenilmiş, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS, Ouya gibi birçok platformda oynanılabilir durumda olan tatlı piksel grafiklere sahip bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Orwell2016 yılında piyasaya sürülen, Osmotic Studios tarafından geliştirilmiş ve Surprise Attack Games tarafından yayıncılığı üstlenilmiş, Microsoft Windows, Linux, Mac OS gibi platformlarda oynanılabilir durumda olan casuslukla ilgili bir simülasyon oyunudur.

Bomber Crew2017 yılında piyasaya sürülen, Runner Duck tarafından geliştirilmiş ve Curve Digital tarafından yayıncılığı üstlenilmiş, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS, PlayStation 4 gibi birçok platformda oynanılabilir durumda olan uçaklarla ilgili bir simülasyon oyunudur.

République2013 yılında piyasaya sürülen, Camouflaj tarafından geliştirilmiş ve yayıncılığı üstlenilmiş, Android, PlayStation 4, iOS, Microsoft Windows, Mac OS gibi birçok platformda oynanılabilir durumda olan gizlilik ve kaçışla ilgili bir aksiyon-macera oyunudur.

Peki siz ücretsiz verilen oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Emir Kaya

Daha Fazla Mercedes ve BMW Artık The Crew 2’de

Previous article

BioWare’ın Anthem’i İçin Yeni Fragman CES’te

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir