0
Önümüzdeki hafta Salı günü ‘Broken Toysu bekleyin!

Telltale Games‘in ünlü serisi The Walking Dead serisinin son oyunu olan Final Season‘ın arkasındaki yeni geliştirici SkyBound GamesFinal Season‘ın 3. bölümü olan ‘Broken Toys’un çıkış tarihini açıklamıştı hatırlarsanız. 15 Ocak 2019‘da PCPS4 ve Xbox One, ah… Unutmadık! Elbette son olarak Nintendo Switch için çıkışını yapacak.

Şimdi de SkyBound Games, oyuncuların sabırsızlığını anlamış olacak ki yapımcı firma, yeni bölümün de genel ilerleyişini, yaşanacak olaylar hakkında bilgi sahibi olmamızı, olayları daha iyi kavramamızı sağlayacak yeni bir fragman yayımladılar. Biz İmleç olarak yeni fragmanı izledik ve oldukça heyecanlandık. Fragman için şöyle de diyebiliriz aslında: Zombi taklitleri geri dönüyor! Sizin de düşüncelerinizi bekliyoruz!

Önceki haberlerimizde açıklamamıza karşın, yine de size şunu belirtelim: The Walking Dead Final Season Bölüm 3 – 4Steam‘da olmayacak. Yalnızca Epic Games Store‘de olacak ve oyunun yeni bölümlerini Steam‘da oynayabilecek kişiler, oyun ilk çıktığında tüm bölümleri topluca satın alan oyuncular. Neden böyle bir hamlede bulunuldu bilinmez ama umarız ki bu oyunun satış rakamlarını düşürmez.

Sonunda ölü gibi bakılan bu projenin canlanması bizi sevindiriyor. Ayrıca, SkyBound Games‘in, Telltale‘ın öngördüğü bölüm çıkış tarihlerine ayak uydurabildiğini düşününc, son bölüm olan ‘Take Us Back’in de birkaç aya piyasaya sürüleceğini düşünüyoruz.

Peki siz  fragman hakkında neler düşünüyorsunuz?

Emir Kaya

BioWare’ın Anthem’i İçin Yeni Fragman CES’te

Previous article

Playstation 4 ve Spider-Man İyi Satıyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber