Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Müzik akışı hizmeti Spotify, spor, popüler kültür ve daha fazlası hakkında geniş bir yelpazede podcast seçenekleri sunan The Ringer’in satın aldığını duyurdu. Spotify, bu podcastlerin yanı sıra The Ringer web sitesi ve eğlence & spor ekibinin bir parçası olacak. Her şey plana göre giderse, anlaşma yılın ilk çeyreğinde bitecek.

The Ringer, Bill Simmons tarafından kuruldu; “The Bill Simmons Podcast”, “The Hottest Take”, “The Road of”, “The Rewatchables” ve daha pek çok podcaste ek olarak The Ringer’da spor konusu ön planda. Bugünkü satın alma duyurusunda Spotify’ın İçerik Yöneticisi Dawn Ostroff şu açıklamaları yaptı:

Küresel spor stratejimizi yürütürken Spotify’ın gücünü The Ringer’ın arkasına koymayı dört gözle bekliyoruz. Spor ve eğlence tekliflerimizi genişletmek için yola çıktığımızda, sınıfının en iyisi kaliteli bir ekip istedik. Bill Simmons oyundaki en parlak beyinlerden biridir ve ortamlar & platformlar arasında bir yazar olarak başarılı bir kariyere sahip. Ringer’in kendine özgü kültürel içerik oluşturmanın yanı sıra en üst seviye yetenekleri keşfetmenin ve geliştirmenin kanıtlanmış performansı onları Spotify için zorlu bir varlık haline getirecektir.

Spotify 2015 yılında platformuna podcast eklemeye başladı, ancak geçen yıl yeni ses türüyle ciddileşmeye başladı. Bu habere ek olarak, Spotify yakın zamanda her ay 271 milyon aktif kullanıcısı olduğunu ve 124 milyon ücretli abonesi olduğunu açıkladı. Hem abonelik hem de reklam geliri 2019’un dördüncü çeyreğinde artış gösterdi.

The Ringer, Spotify spor hayranları için bünyesine 30 podcast daha ekleyecek. Kullanıcılar bu podcast bölümlerini doğrudan Spotify uygulaması aracılığıyla bulabilir, indirebilir ve dinleyebilirler, ancak kullanıma sunulup sunulmayacakları belirsizdir. Bu arada, Spotify’ın The Ringer’ı satın almak için ne kadar ödediği şimdilik belli değil. Önümüzdeki günlerde elbet bununla ilgili de bilgiler de çıkar ortaya. Güncel teknoloji haberleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Share:

administrator

TR