0
The Crew 2‘nin yeni ‘Vehice Drop’u bu ay bize daha fazla Mercedes ve BMW getirdi. Bitiş çizgisini gururla geçmek için…

The Crew 2 birkaç aydır piyasada bildiğiniz üzere. Rezalet ilk oyundan sonra ikinci oyun ile araba yarışları oyunlarına güzel bir oyun katmayı başaran Ubisoft, oyunu güncel ve eğlenceli tutmak için DLC‘ler ile yeni şeyler getirmeyi ihmal etmiyor.

Bu ay ‘Vehicle Drop’ sayesinde BMW M6 GT3 ve Mercedes-Benz GLC 4Matic Coupe adlı iki otomobil oyuna eklenmiş durumda. Haber başında sizler için bir video ekledik. Bu videoda eklenmiş olan iki otomobili görebilirsiniz.

İlk otomobilimiz olan BMW M6 GT3, profesyonel yarış etkinliklerinde motor sesiyle rakiplerinizi korkutmak için hazırken, sokak yarışı etkinliklerinde kullanabileceğiniz Mercedes-Benz GLC 250 4Matic Coupe ise size Amerika‘nın bilinmeyen yollarını öğretecek.

İki otomobili de 9 Ocak 2019‘da yollarda sürmeye başlayabileceksiniz. Ancak, eğer bir Season Pass sahibiyseniz, bu iki otomobili de hemen sürmeye başlayabilirsiniz. Season PassSteam üzerinde ₺209 olarak fiyatlandırılmış. Almaya değer mi değmez mi o mesele de artık size kalıyor.

The Crew 2Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayıncılığı üstlenilen, açık dünya yarış oyunu olmakla beraber, Xbox OnePlayStation 4 ve PC‘de oynanılabilir. Eğer ABD‘de araba veya motorunuzla yolların tozunu attırmak, botunuz ile suda hız yapmak veya havada uçağınızla fantastik hareketler yapmak istiyorsanız The Crew 2 bunların hepsine izin veriyor. Kim bilir? Belki de hayalinizdeki oyun budur…

Emir Kaya

İmleç’in Önerdiği En İyi Piksel Grafikli Oyunlar #1

Previous article

Hyper Light Drifter ve Orwell Bu Ay Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir