Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Netflix’in popüler dizilerinden Stranger Things’in 4. sezonu önümüzdeki yaz ayında yayımlanacağını biliyoruz. Çok heyecanlı biten 3. sezonunun ardından akıllarda çok fazla soru işareti var. Fakat bu soru işaretlerinden ziyade, bu yazımızda Stranger Things’in 4. sezonu kaç bölümden oluşacağı konusuna değineceğiz.

Bilmeyenler için Stranger Things, değerlendirme puanları ölçütlerinde Netflix’in en yüksek puanlarına sahip olan dizi. Dizi ilk olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde yayımlandı. Bilimkurgu ve korku türündeki internet dizisinin senaristliğini ve yapımcılığını Duffer Kardeşler üstlenmiştir. Birden çok ödüle layık görülen bu dizide bir kasabada yaşayan birkaç gencin başına oldukça ilginç olaylar gelmekte.

Stranger Things 4. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

TVLine’a göre, Stranger Things sezon 4 dokuz bölüm uzunluğunda olabilir, bu da başlangıçta planlanan sekiz bölümden bir tanesidir. Bu, “hayranların favorisi” bir karaktere odaklanan ve kökeni hikayesini araştıran bölümlerden oluşmakta. Çıkış, karakterin arka planının, sezonun yazımının nasıl gittiğine bağlı olarak, birden fazla bölüm boyunca sonuçta tam olarak keşfedilebileceğini bildirdi.

Stranger Things sezon 1 ve 3, bölüm sayısı sayesinde sıkı bir tempo tuttu, bu nedenle 4. sezonun çok daha uzun olmayacağını duymak oldukça güzel.  Muhtemelen, dizi önümüzdeki sezon genel olarak işleri daha fazla karıştıracak. Stranger Things 3. sezonu, Netflix için görüntüleme açısından oldukça büyük bir başarıydı, ancak genellikle yeni şeyler denemek veya “Kayıp Kardeş” e benzer risk almaktan korkuyor yapımcılar. Neyse ki, zaten Stranger Things 4. sezonu, hikayeyi kısmen Hawkins’in dışına taşıyarak dizinin formülünü değiştirecek gibi görünüyor. En güncel dizi ve film haberleri için sitemizi takipte kalın.

Share:

administrator

TR