Samsung Galaxy J2 (2018) lansman öncesi resmi sitede gözüktü

Son zamanlarda bir Rus e-ticaret sitesinde görülen ve başlangıçta bazı erken gösterimlerde sızdırılan Samsung Galaxy J2 (2018), şimdi Samsung’un resmi sitesinde.

61

Son zamanlarda bir Rus e-ticaret sitesinde görülen ve başlangıçta bazı erken gösterimlerde sızdırılan Samsung Galaxy J2 (2018), şimdi Samsung'un Rusya'daki resmi sitesinde ortaya çıktı. Bu resmi listeleme ilginç bir şekilde Galaxy J2 (2018) için detayları göstermekte. Samsung Russia, Galaxy J2 (2018)'yi siyah, açık mavi, altın rengi ve pembe olmak üzere birçok renkte piyasaya sürmeyi planlıyor gibi. Bu renk seçeneklerinin yanında ahizenin renk seçeneğinin de olması bekleniyor. 

Yayımlanan bazı önceki raporlar, mobil cihazın önümüzdeki haftalarda Rusya ve dünyanın çeşitli gelişmekte olan ülkelerinde kullanıma sunulacağını iddia etti. Samsung Galaxy J2 (2018) raporunda resmi listesinde telefonun geçtiğimiz yılın Galaxy J2 (2017) modeline benzer bir estetiği olacağı doğrulanıyor. Cephedeki iki adet kapasitif tuşa eşlik eden bir ana sayfa butonu yer alıyor. Yeni telefonun ön tarafında bunların yanı sıra birde selfie LED flaşının bulunduğu açıkça ortada.

[zombify_post]

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Sadece 1 Yorum
  1. Emir KAYA 'nın yanıtı

    Bana göre Samsung’un en iyi telefonları Note serisi.

YORUM YAZ