0
Zengin bir insan olmadıkça bir Samsung Galaxy Fold sahibi olmak rüya olabilir.

Galaxy Fold gibi katlanabilir akıllı telefonlar, mobil dünya için parlak bir geleceğe işaret ediyor. Önümüzdeki yıllar katlanabilir telefonların zamanı olacak gibi duruyor ve birçok marka bu yolda yerini almaya başladı bile.

Galaxy Fold erken elde etmek biraz riskli olabilir çünkü tam olarak ne ile karşılaşacağımızı bilemiyoruz. Bu tip cihazlar birçok sorunu beraberinde getirebilir ki bu yüksek ihtimalle böyle olacaktır. Ayrıca bu tip cihazlar ilk çıktıklarında ortalama kullanıcılar için uygun olmayacak bir fiyatla sunulacak. Birçok insanın satın almak için fiyatların ve sorunların çözülmesini zaten beklemek zorunda kalacak gibi gözüküyor.

Ürünü alacak olanlar ise cihazı ilk test edip geri dönüşü verecek olan kişiler olacak. Aslında bu bir yönden iyi bir yönden kötü. Cihaza ilk onlar erişecek fakat sorunlarla ilk onlar yüzleşecek. Yani kısaca ilk alıcılar bir beta aşamasında yer almış olacaklar.

Samsung bunu biliyor ve bu yüzden cihazı satışa çıkarmadan önce güçlü bir cihaz olan Samsung Galaxy S10 cihazını piyasa sürdü böylece kullanıcıların yeni cihaz beklentisi dindirmiş oldu.

Galaxy Fold’u katlamak isteyenler bu fikri tekrar gözden geçirmeniz için işte size birkaç neden.

YouTube, mobil uygulamasında videolarda gezinme şeklini değiştirdi

Previous article

Katlanabilir Huawei Mate X tanıtıldı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir