Moto G7 Power özellikleri sızdırıldı

Moto G7 Power'ın 5.000 mAh kapasiteli büyük bir pil tarafından besleneceğini öne sürüyor.

Moto G7 söylentileri bir süredir dolaşıyor ve biz zaten Moto G7 ve Moto G7 Play ile ilgili raporlar gördük. Yeni bir rapor, dizinin büyük bir bataryaya sahip bir Moto G7 Power cep telefonu aldığını da gösteriyor. 

5

Moto G7 söylentileri bir süredir dolaşıyor ve biz zaten Moto G7 ve Moto G7 Play ile ilgili raporlar gördük. Yeni bir rapor, dizinin büyük bir bataryaya sahip bir Moto G7 Power cep telefonu aldığını da gösteriyor. Moto G7 Power’ın şu anda ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından onaylandığı bildirildi ve listede önümüzdeki telefonla ilgili birkaç detay açıklandı. Raporlara göre, akıllı telefonun bataryası 5.000mAh olacak.

Moto G7 Power özellikleri

İlk olarak XDA Developers tarafından fark edilen ABD FCC listesi , Moto G7 Power’ın piline, boyutlarına, tasarım detaylarına ve bağlantı seçeneklerine işaret ediyor. Akıllı telefon XT1955-4 model numarası ile geliyor. Bahsedildiği gibi, listeleme, Moto G7 Power’ın 5.000 mAh kapasiteli büyük bir pil tarafından besleneceğini öne sürüyor. Ayrıca el cihazı hakkında birkaç boyut detayına da işaret ediyor. Uzunluğu 167 mm olan 159×76 mm ölçülerinde olacak.

Ayrıca, telefonun bir şeması arkada tek bir kamera ile donatılmış olacağını göstermektedir. Ancak, rapor, ekran hakkında bilgi de dahil olmak üzere, telefonun ön tarafı ile ilgili herhangi bir ayrıntı ortaya koymuyor. Özellikle, FCC raporu ayrıca Moto G7 Power’daki bağlantı seçenekleri ile ilgili ayrıntıları gösteriyor. Rapora göre, akıllı telefon bazı bölgelerde NFC desteğine sahip olacak. 

FCC listelemesinde ima edilen Moto G7 Power özellikleri haricinde, XDA Geliştiricileri raporunda bazı söylentiler de yer alıyor. Gelişmelere aşina olan bir kaynaktan alıntı yapan raporda Moto G7 Power’ın “okyanus” kod adı verildiği ve Adreno 506 GPU’lu Qualcomm Snapdragon 632 SoC tarafından desteklendiği iddia ediliyor. Ayrıca, Moto G7 Power’ın 2GB, 3GB ve 4GB RAM seçenekleri ile gelmesi bekleniyor ve 32GB ve 64GB dahili depolama modelleri olacak.

Moto G7 Power, f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 12 megapiksellik bir arka kamera ve f / 2.2 diyaframı olan 8 megapiksellik bir ön kamera ile donatıldı. Beklenen kamera özellikleri Cinemagraph modu, spot renklendirme ve bokeh çekimlerdir. Raporda ayrıca, akıllı telefonun Android One cep telefonu olmayacağını, ancak Android 9.0 Pie’yi kullanıma hazır hale getireceğini iddia ediyor. Bunun yanı sıra, Moto G7 Power bir çentik ile 6.22 inç HD + ekrana sahip olabilir.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

YORUM YAZ