Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Her ne kadar Apple, iPhone 11 serisi ile muazzam bir başarı yakalamış olsa da herkesin bütçesi bu amiral gemisini almaya yetmiyor. iPhone 9 ile ilgili haberler de günümüzde sıkça rastladığımız haberler. Fakat resmi bir şekilde duyurulmadığından kimse iPhone 9’un ne zaman piyasaya sürüleceğini bilmiyor. Evet, henüz hala Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmadı fakat dün gece Twitter üzerinden bir resim paylaşıldı. Bu resimde ise iPhone 9’u Apple’ın ne zaman duyuracağı ile ilgili bir bilgi yer almakta.

Apple iPhone 9 ne zaman çıkacak?

Perşembe gecesi, Blass yaklaşan akıllı telefon lansmanları için yayın zaman çizelgesinin yer aldığı bir takvimin ekran görüntüsünü paylaştı. Bu ekran görüntüsünde, Apple’ın 9 Mart 2020 tarihinde iPhone 9’u (sıklıkla iPhone SE 2 olarak da biliniyor) duyurulmak ile kalmayacak, aynı zamanda Samsung Galaxy S20’nin 6 Mart’ta dünya çapında mağazalara ve kapılarına ulaşmaya başlayacağı gözüküyor. 6 Mart tarihi, Samsung’un web sitesinden son zamanlarda meydana gelen bir sızıntıya denk geliyor.

iphone 9 çıkış tarihi
Kaynak: Evan Blass/Twitter

Bu sızıntının nereden veya nasıl kaynaklandığı hakkında hiçbir fikrimiz yok, doğruluğunu teyit edemeyiz veya inkar edemeyiz, ancak bir akıllı telefonun çıkış tarihini ilk defa böyle takvimlerde görmüyoruz. Daha önce sıkça yaşadığımız bir durum. Ayrıca, Evan Blass, ilk defa bir sızıntı paylaşmıyor ne de olsa. Daha önceki sızıntılarını ele alarak bu bilginin de doğruluk payının olduğu inkar edilemez.

Dahası, Apple henüz yeni cihazının yakında çıkabileceğini ima etmedi, ancak bu hafta Güney Kore’deki büyük bir mobil operatörün perakende mağazasından (KT) iPhone 9 için ön siparişleri alan fotoğrafları gördük. tüketiciler zaten yepyeni bir iPhone için para yatırıyor, resmi bir duyuru çok da uzak değil gibi görünüyor.

Apple gerçekten bir bahar etkinliği düzenliyorsa, muhtemelen bir veya iki haftaya kadar bilemeyiz, bu da bu sızıntının doğruluğunu belirlemek için ayın sonuna kadar beklememiz gerektiği anlamına gelir. Daha fazla mobil ve teknoloji haberleri için takipte kalın.

Share:

administrator

TR