Huawei’nin Nova 4 delikli kamera ekranı ilk defa görüldü

Evet, kesinlikle ekranda bir delik olan bir telefondan bahsediyoruz.

Görünüşe göre, WinFuture’ın bir rapora göre, Huawei Nova 4 (şirketin çılgın delikli kameraya sahip ilk telefonu), Çinli şarkıcı Jackson Yee’nin 18. doğum günü için canlı bir akış sırasında fark edildi.

5

Huawei, kamera çentik problemine sıra dışı bir çözüm sunmaya başladı: ekranda dairesel bir kesme bulunan bir telefon. Görünüşe göre, WinFuture’ın bir rapora göre, Huawei Nova 4 (şirketin çılgın delikli kameraya sahip ilk telefonu), Çinli şarkıcı Jackson Yee’nin 18. doğum günü için canlı bir akış sırasında fark edildi.

Nova 4 hakkında pek fazla bilgi olmasa da, ekranda net bir kamera kesimi var gibi görünüyor. Ve dürüstçe söylememiz gerekirse, o kadar da kötü görünmüyor. Elbette, ekranın köşesinde her yerde bulunan bir siyah noktaya sahip olmak bazı alışkanlıklara sahip olabilir, ancak muhtemelen bir çentikten daha fazla olmayacaktır.

Nova 4

Huawei, delikli bir kamerayı takip eden tek şirket değil: Samsung, bu ayın başlarında, gelecek Galaxy telefonları için de benzer bir “Infinity-O” tarzı görüntü üzerinde çalıştığını doğruladı .

Her iki durumda da, Nova 4 hakkında daha fazla bilgi beklemek için uzun zaman beklememiz gerekmeyecek. Huawei, 3 Aralık’ta daha fazla haberin olacağını The Verge internet sitesine bizzat bildirdi. Nova 4 hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın!

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

YORUM YAZ