0
Halo 5 yaklaşık 4 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen hâlâ güçlü!

Bu hafta sonu güzel bir oyun oynamak ve hiç para vermemek ister misiniz? MicrosoftHalo 5: Guardians‘ın hafta sonunun sonuna kadar ücretsiz olduğunu açıkladı. Halo 5: Guardians‘ı Xbox One‘da ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz!

Halo 5‘den kısaca bahsetmek gerekirse oyun, 27 Ekim 2015 tarihinde piyasaya sürüldü. 343 Industries tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayıncılığı üstlenilmiş olan oyun, yalnızca Xbox One‘da bulunan Xbox One özel oyunudur. Google Kullanıcı oylamasına göre oyunu seven %85‘lik bir kitle bulunmaktadır.

Halo 5 hâlâ aktif bir oyuncu topluluğuna sahip, bu yüzden çok oyunculu maçlar bulmakta zorlanmayacağınız düşüncesindeyiz. Oyun ayrıca daha fazla oyuncuya ulaşmasına yardımcı olan Xbox Game Pass ile ücretsizdir. Bu da oyunu denemek isteyen kitleyi ve aktif oyuncu topluluğunu her daim genişleten bir duruma sebebiyet veriyor.

Halo 5, bu hafta sonu Xbox One üzerinde ücretsiz

Halo 5, bu hafta sonu Xbox One üzerinde ücretsiz

Halo 5‘i bir kenara bıraktığımızda sonraki Halo oyunu Halo Infinite olacak. Bu oyun Xbox One ve PC için geliştiriliyor ancak kendisi hakkında pek bir bilgiye sahip değiliz. Fakat Halo patronu Frank O’Connor kısa süre önce oyunun çok oyunculu bölümünün tonlarca eğlenceye sahip olduğunu belirtti.

Halo 5‘in bu hafta sonu ücretsiz olduğunu unutmayın ve tadını çıkarın! Oyunun resmi sitesine gitmek için buraya, daha fazla haber içinse buraya tıklayabilirsiniz!

Peki siz son zamanlarda Xbox One’ın ücretsiz hâle getirdiği oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Emir Kaya

Sony, Aralık 2018’de PlayStation’da En Çok İndirilenleri Açıkladı

Previous article

Kral TV, Artık Televizyonlardan Ayrılıyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber