Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Fanlar tarafından geliştirilen Re3 ve ReVc projelerinin, ana şirket tarafından DMCA alarak yayından kaldırılmak zorunda olduğu açıklandı. GTA fan projeleri neden kaldırıldı? Gelin, hep birlikte inceleyelim.

GTA fan projeleri neden kaldırıldı?

Bu projelerin baş geliştiricisi Aap, oyunun asıl geliştiricisi Rockstar Games’in ana şirketi olan Take-Two Interactive’den DMCA aldıklarını ve projeleri yayından kaldırmak zorunda kaldıklarını açıkladı. Şu anda bu projeler, Github’da kullanılamaz bir halde ve bunun yerine şu şekilde bir DMCA mesajı var:

“Bu kod deposu şu anda bir DMCA yayından kaldırma talebi nedeniyle devre dışı bırakıldı. Depoya genel erişimi devre dışı bıraktık. Bildirim herkese açık olarak yayımlandı.

Take-Two Interactive tarafından paylaşılacak oyunun güncelleme raporları ve ilgili içeriklerin kaldırılmasının istendiği belirtiliyor. Talep, projelerin DMCA’ya uyması için en iyi ve tek çözüm yolunun ise belirtilen sayfaların kaldırılması olduğunu açıklıyor.

Projeleri kapsayan video, GTA 3 ve Vice City’de yapılan geliştirmeleri tanıtan YouTuber RacingFreaking tarafından yayına sürüldü. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın.

Share:

editor