Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Sızdırılan bir bilgiye göre Fortnite’a yakın bir zamanda Harley Quinn kostümü eklenecek. Şirket, kostüm ile ilgili ufak bir şeyi bizlerle paylaşmıştı. Fakat henüz oyunda Harley Quinn’in nasıl görüneceğine dair pek bir fikrimiz yoktu. Epic Games’in oyuna eklemeyi planladığı bu kostüm bir Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı.

Fortnite Harley Quinn crossover’ı ile ilgili haberler ilk olarak Epic Games resmi hesabında paylaşılan bir tweet ile Ocak ayı sonlarında göz kırpmıştı. Ayrıca tweet, Warner Bros Pictures hesabından da yayımlanmış ve şirket sadece “Yakında görüşürüz Harley! ” demişti.

Şirket, bu hafta Twitter hesabına başka bir teaser bıraktı, bunlardan sadece yeni bir sanat eseri var: Quinn’in ikonik çok renkli pigtaillerine sahip bir çekiç. “Bana bir oyun gibi davran ve sana nasıl oynandığını göstereceğim,” diye bir de yazı var Harley Quinn hashtag’inin yanında. Teaser, Epic’in planladığı şey hakkında herhangi bir bilgi içermiyor.

Peki Harley Quinn sızdırması nerede? Heyecanlandığınızı biliyoruz. Fortnite sızdırmaları ile ünlü “Lucas7yoshi” isimli Twitter kullanıcısı, 17 saat önce oyun içi Harley Quinn’in nasıl göründüğüne dair bir fotoğraf paylaştı. Resmi olmayan bir şekilde sızdırılmış Harley Quinn ile ilgili tweetlere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sızıntıya göre, kostümün ‘Gotham City’ setinin bir parçası olarak kozmetik ürünlerini listeleyen bir yükseltmeye sahip olacak. Akıllara şu soru geliyor: Diğer Yırtıcı Kuşlar karakterleri de bu geçitte mi görünecek yoksa Quinn ile mi sınırlı olacak? Kostüm için resmi bir çıkış tarihimiz olmasa da, Epic’in bu kostümü Yırtıcı Kuşlar filminin vizyon tarihi olan Cuma günü yayımlayacağını düşünüyoruz. Tabii ne olur belli olmaz, sonuçta Epic Games bu.

Sızdırılan Harley Quinn kostümü ile ilgili düşünceleriniz neler? Sizce oyuna eklenecek Harley Quinn böyle mi gözükecek? Daha fazla oyun ve Fortnite haberleri için takipte kalın.

Share:

administrator

TR