0

2019‘a yeni girdiğimiz şu günlerde, sizce hangi güzel oyun giderdi. Bizce ücretsiz oyunlar elbette! Özellikle kaliteli ve ücretsiz oyunların tadı bir ayrıdır. Size iyi haberlerimiz var ki bu da 2019‘da Xbox Games With Gold planı sayesinde birkaç ücretli oyunu ücretsiz oynamak. Bu oyunlardan biri de mükemmel Celeste oyunu!

Ocak ayının sonuna kadar ücretsiz olacak olan oyun, platform türünde, macera sevenler için harika bir seçim ve Matt Makes Games tarafından geliştirildiğini de not olarak düşelim.

Microsoft Store‘de ₺49, Steam üzerindeyse ₺31 olarak fiyatlandırıldığını göz önüne alırsak oyunun pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebepledir ki pahalı olarak sınıflandırabileceğimiz bir oyunu ücretsiz oynamak elbette ki iyi bir fırsat. Ayrıca Metacritic üzerinde 88 puan alması da ayrı bir artısı.

Zorlayıcı kontroller, Celeste dağına yaptığımız oldukça sakin (!) yolculuğumuzda Madeline‘nin şeytanlarla savaşmasına yardım etmek, özel olarak tasarlanmış ve el emeği içeren yüzlerce mücadele, gizemler, sırlar ve daha fazlasını istiyorsanız Celeste sizin için biçilmiş kaftan.

Oyunu ücretsiz bir şekilde indirmeniz için bir pizzacı… öhm. Xbox Mağazası ücretsiz oyunu mutlu bir şekilde kapınızın önüne getirecektir. Ancak geçerli bir Xbox Live Gold üyeliğinizin olduğundan ve bunu kapınıza gelen kişiye gösterdiğinizden emin olun. Ardından Celeste‘nin güzel evrenine siz de giriş yapabileceksiniz.

Unutmayın! Ocak 2019‘un sonuna kadar vaktiniz var ve bu güzel oyunu kaçırmak istemeyeceğinizden eminiz.

Peki siz Celeste hakkında neler düşünüyorsunuz?

Emir Kaya

Xbox ve PlayStation rekabetine yeni bir konsol daha katılıyor

Previous article

Red Dead Redemption 2, GDC Ödüllerine Aday Oldu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber