0
BioWare‘ın yaklaşmakta olan aksiyon rol yapma oyunu Anthem için yeni bir fragman yayımlandı. Acaba yeni fragman ile neleri görme şansına kavuştuk?

AnthemBioWare‘ın aksiyon rol yapma türündeki yeni oyunu. 22 Şubat 2019‘da piyasaya sürülecek oyun için yepyeni bir fragman, bu gece Nvidia‘ın CES 2019‘daki basın toplantısında gösterime girdi. Yeni fragman ile bazı yeni düşmanları ve inanılmaz güzellilteki yerleri görme şansına kavuşurken, ayrıca yeni Javelin Exosuits‘lerini de görebiliyoruz.

Ayrıca, NviadaAl bazlı anti-aliasing DLSS teknolojisinin Anthem için kullanılabileceğini belirtti. Haberin başındaki videoyu izleyin ve keyif verici güzellikteki görüntüyü izleyin. Bu kadar güzel bir görüntüyü yalnızca çok iyi bir bilgisayarda görebilmek kalbimizi kırsa da, yine de bu görüntüyü izlemek birçok oyuncuyu tatmin edecektir, bundan eminiz.

Bu fragman CES 2019 için hazırlandı ve Nvidia, yeni bir GeForce RTX 2060 ekran kartı da duyurdu. Bu, bize şunu vaat ediyor: “Yeni Nesil” oyun deneyimi.

Ayrıca Nvidia, ekran kartı için oldukça hoşumuza gidebilecek bir anlaşma yaptığını belirtti. RTX 2060‘ı tek başına veya onun da içinde bulunduğu bir bilgisayarı aldığınız zaman, Anthem veya Battlefield V‘i ücretsiz seçebilirsiniz. Bu promosyon dünya genelinde çoğunlukla bulunuyor.

Önümüzdeki günlerde daha fazla detay ile karşınızda olacağız. Peki siz fragmanı ve anlaşmaları nasıl buldunuz?

Emir Kaya

Hyper Light Drifter ve Orwell Bu Ay Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz

Previous article

The Walking Dead Final Season Bölüm 3 için yeni bir fragman

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber