0
‘Kayıp Arcanist’ adlı görev, Aralık ayının Alfa testlerine oynanılabilir durumda olacak. Nasıl olduğunu 15 dakikalık oyun videosunda tam olarak izleme imkanına sahipsiniz.

Aralık ayında yapılacak olan Anthem Alfa testlerinin oldukça iyi olacağı düşüncesindeyiz. Fakat görev videosuna bakmadan önce Anthem hakkında konuşalım biraz. Oyun, BioWare tarafından geliştiriliyor ve yayıncılığını Electronic Arts‘ın üstlendi. Aksiyon Rol Yapma türündeki oyun, 22 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Oyun, 2019‘un ilk aylarında çıkacak ve kimilerine göre yılın ilk yarısındaki en çok potansiyeli olan oyunlardan. Kimilerine göre de ya çok iyi olacak ya da çok fena şekilde patlayacak. Bize sorarsanız, biz oyunun patlamasını istemeyiz. Çok iyi olması gerçekten hoş olur çünkü kim aksiyon rol yapma türündeki bir oyun oynamak istemez ki?

Oyunun rol yapma tarafının iyi olacağına şüphe yok, sonuçta BioWare geliştiriyor oyunu. Lâkin aksiyon kısmında endişelerimiz başlıyor. Çünkü oyun hantal gözüküyor ve aksiyon bakımından bize sunulanlar ne kadar iyi oldukça tartışılır bir konu. Çünkü firma çatışmaya gelince çok parlak işler çıkarmış değil ama Anthem umarım güzel olur ve biz de güzel güzel oynarız.

Şimdi de görev videosuna geri dönelim. Bu videoda Anthem‘in Aralık ayındaki Alfa testinde oynama imkanına erişeceğimiz ‘Kayıp Arcanist’ adlı görevin tam hâlini izleyebiliyoruz. 15 dakikalık bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Böylece eğer Alfayı oynayamazsınız neler kaçırdığınızı ve oyun piyasaya sürüldüğünde nelerle karşılaşabileceğimizi görebiliriz. Video sahibinin IGN olduğunu da not düşelim.

 

Anthem22 Şubat 2019‘da piyasaya sürülecek fakat piyasaya sürülmeden önce denemek için gene de bir şansımız olacak. Eğer ön sipariş verdiyseniz veya Origin Acces abonesiyseniz bir özel demo, 25 – 27 Ocak‘da oynanılabilir olacak. Hemen ardından 1 – 3 Şubat‘ta da bir açık demo gerçekleştirilecek.

Peki siz Anthem’in görev videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Emir Kaya

Red Dead Redemption 2, GDC Ödüllerine Aday Oldu

Previous article

İmleç’in Önerdiği En İyi Piksel Grafikli Oyunlar #1

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber